טיסות לאילת

Lowcoster.co.il מאפשר לכם להזמין טיסות הכי זולות לאילת וממנה וכך להגיע לבירת הנופש הדרומית במהירות ובנוחות.

טיסות זולות לאילת

טיסות זולות לאילת הפכו בשנים האחרונות לדרך המשתלמת ביותר להגיע לאילת עם הגברת התחרות בקווי טיסות פנים שמחיריהן יורדים מדי פעם עד כדי 100 ₪ לכיוון מה שהופך את הטיסות לאפשרות זולה יותר להגיע לאילת לעומת נסיעה ברכב גם בנסיעה עם יותר מ-2 אנשים. לאילת ניתן להגיע משדה דב בתל אביב, מנמל תעופה חיפה או מנתב"ג. הטיסות מנתב"ג לרוב זולות יותר בגלל מטוסים גדולים יותר עם מספר מושבים רב יותר שממריאים ממנו וגם כי נמל תעופה זה נמצא מחוץ לעיר.

הזמנת כרטיסי טיסה זולים לאילת

מספר רב של טיסות יומיות מופעלות לאילת וממנה ע"י חברות תעופה ישראייר, ארקיע, אל על ומחירן משתנה בהתאם לנמל תעופה ממנו ממריאים לאילת ובו נוחתים בחזרה מאילת. בחרו את האופציה המשתלמת והנוחה לכם ביותר. טיסות מחיפה יקרות יותר גם בגלל המרחק וגם בגלל ההיצע הנמוך. לממריאים טיסות משדה דב יקרות לרוב לאלו שממריאות מנתב"ג כי הן מבוקשות יותר.

טיפים להזמנת טיסות מוזלות לאילת

מחירי טיסות לאילת וממנה משתנים בהתאם לעונות השנה, ימים בשבוע ושעות ההמראה. אם בחרתם לטוס בחגים או בחופשת הקיץ הקדימו להזמין מקומות מראש כי מחירי הטיסות ממריאים לרוב ככל שמתקרב מועד הטיסה בתקופות אלו. בתקופות פחות עמוסות ניתן למצוא טיסות במחירים זולים ביותר במיוחד מנתב"ג ובחזרה אליו גם ברגע אחרון.