ריינאייר

החלטתם לצאת לחופשה באירופה, ועצם המחשבה על כך גורמת לכם להתרגשות והתלהבות. אתם מתיישבים מול המחשב, מתחילים לחפש טיסות במחירים משתלמים, ועם כל חיפוש, ההתלהבות הולכת ופוחתת. התרחיש הזה מוכר לאנשים רבים שמחפשים חופשה שיוכלו לנוח בה, ומגלים שמחירי הטיסות גבוהים בצורה שלא מאפשרת להם לצאת לנופש המבוקש. למרבה השמחה, התרחיש הזה הולך ונהיה פחות ופחות נפוץ הודות לחברות לואו קוסט שהוזילו את מחירי הטיסות השמימיות לרצפה, והפכו את השמיים פתוחים לכולנו, גם לאלו עם תקציב מוגבל.

מהן בדיוק טיסות לואו קוסט?

הפירוש המילולי של ''לואו קוסט'' הוא עלות נמוכה, וזה בדיוק מה שעומד מאחוריי הטיסות הללו. חברות תעופה שמפעילות טיסות לואו קוסט עושות זאת במועדים קבועים וליעדים קבועים, ובישראל אלו בדרך כלל יעדים באירופה. זה אומר שניתן לתכנן חופשה באירופה בטיסה ישירה מישראל ליעדים האהובים, או לתכנן מסלול משולב של מספר טיסות מוזלות בין מספר יעדים. המחיר הסופי של טיסות משולבות מסוג זה משתלם הרבה יותר מאשר טיסות ישירות, כך שתרוויחו כפליים עם חופשה שתיקחו עם חברות לואו קוסט.

עם חברות של טיסות לואו קוסט, השמיים הם בהחלט לא הגבול, ואתם יכולים לתכנן את החופשה הבאה שלכם בעלות מוזלת וגם תחת תקציב. עם זאת, יש לקחת בחשבון שהמחירים של כרטיסי הטיסה של חברות הלואו קוסט לא כוללים מחירי כבודה, ותצטרכו להוסיף סכום סמלי עבור מטענים שיגיעו לסטן המטוס.

טיסה בטוחה עם המומחים לתעופה

אחת מחברות הלואו קוסט האהובות, הבטיחותיות והזולות ביותר היא חברת ריינאייר שמפעילה צי של 300 מטוסים שנעים בין 185 מדינות ברחבי העולם. ריינאייר מוציאה טיסות ישירות מישראל ליעדים פופולריים באירופה, כמו אנגליה, דנמרק, איטליה ועוד, ומהיעדים הללו ניתן לרכוש כרטיסים לאזוריך אחרים, אפילו מחוץ לאירופה. ריינאייר שמה מול עיניה את טובת לקוחותיה, ולכן היא משתדלת שהטיסות יהיו אמנם זולות, אך רק מבחינת מחיר. השירות הנוח, הטיסות הבטיחותיות והמחירים הנוחים הם אלו ששמים את ריינאייר גבוה בשמיים מעל כולם, ואתם צריכים רק להצטרף למסע יחד איתה.