טיסות זולות - Lowcoster.co.il

Lowcoster.co.il מאפשר לכם להזמין טיסות זולות לכל יעד בעולם במגוון רחב של חברות תעופה סדירות, לואו קוסט Low Cost או שכר. תהליך הזמנה פשוט ונוח ומתבצע ב-3 שלבים פשוטים:

חיפוש טיסות ליעד הנבחר

הזינו את שם היעד במנוע החיפוש, בחרו תאריכי נסיעה רצויים, כמות נוסעים, סוג נוסעים ואפשרויות רלוונטיות נוספות ולחצו על חיפוש.

השוואת מחירי טיסות בין חברות התעופה

בדקו היטב את ההצעות השונות שקיבלתם בהתאם לחיפוש שביצעתם והשוו בין ההצעות השונות מבחינת סוג הטיסות : ישירה או עם עצירת ביניים אחת או יותר. שימו לב לזמני המתנה בין הטיסות ומשך הטיסה הכולל. כדאי לבדוק אם יעד הביניים מתאים לשהות נוחה בזמן שתבלו בו בין הטיסות. מומלץ לבחור בחברת תעופה המוכרת לכם או מומלצת ע"י נוסעים שכבר השתמשו בשירותיהן.

הזמנת כרטיסי טיסה

לפני הזמנת טיסה שבחרתם וודאו שנית שכל שפרטי הטיסה נכונים והפרטים האישיים שמילאתם הם בדיוק כפי שכתוב בדרכון בדגש על שם פרטי, שם משפחה ותאריך לידה. תיקון פרטים לאחר הזמנה עלול לעלות כסף בהתאם להחלטת חברת התעופה. קראו את תנאי כרטיס טיסה שבחרתם להזמין. זכרו שמרגע שתזמינו אתם מחויבים לתנאי חברת התעופה והספק בהתאם לסוג הכרטיס שהוזמן וכפופים לדמי שינוי, דמי ביטול ועמלות נוספות שנקבעו. לאחר שווידאתם שכל הפרטים נכונים, הזמינו את טיסתכם ותקבלו את כרטיסי טיסה ישירות למייל שלכם. במקרה וטיסתכם לא אושרה באופן מיידי נציג שירות של הספק ייצור אתכם קשר להמשך התהליך.