וויז אייר

אין כמו חופשה נעימה בחו"ל כדי לאפשר לעצמנו לנוח מעט וגם לחוות חוויות מהנות במדינות טרם היינו בהן או שרצינו לחזור אליהן. בעבר, היה זה כמעט בלתי אפשרי לטוס לחו"ל בגלל מחירי הטיסות הגבוהים, אך בשנים האחרונות היה מהפך של ממש בתחום הזה הודות לחברות טיסה לואו קוסט שעושות חיל בעולם התעופה ומוזילות מחירים של טיסות בצורה שבעבר נראתה בלתי אפשרי. החברות הללו, דוגמת חברת וויז אייר, מפעילות טיסות ליעדים נבחרים במחירים שנעים בין כמה עשרות דולרים למאות בודדות עבור מסלולים הלוך חזור, מה שמאפשר לטוס למגוון יעדים מהנים בלי לחסוך לכך במשך שנים.

לואו קוסט – מהפיכה בעולם התעופה

חברות תעופה לואו קוסט כמו וויז אייר מאפשרות לנוסעים לטוס ליעדים רבים במחירים זולים כאמור, מה שאפשרי כיום גם בישראל. לחברות לואו קוסט יש מסלולים קבועים וצי של מטוסים שמגיעים אליהם בזמנים קבועים, מה שמאפשר להחליט בצורה נוחה לאן לטוס ומתי.

מחירי הכרטיסים הנמוכים לא כוללים לרוב מחיר של מטען, מה שדורש תוספת סמלית על סכום הכבודה. אין זה אומר שמחירי הטיסות מאמירים, אלא שיש לקחת בחשבון שמחירי הכרטיסים המוצגים אינם כוללים את המחיר שתצטרכו לשלם עבור המטען. למרות התוספת, מחירי הכרטיסים נותרים נמוכים בצורה בלתי רגילה לעומת חברות תעופה אחרות שמחירי הכבודה כלולים במחירי הכרטיסים.

וויז אייר – מטיסים אתכם ברחבי העולם

חברת וויז אייר היא אחת מחברות הלואו קוסט הנודעות ביותר כיום, ובשנים האחרונות היא מפעילה גם טיסות מישראל לאירופה בחזור במגוון מחירים אטרקטיביים. היעדים כוללים ערים אהובות כמו ברלין, פראג, בודפשט ועוד, כך שתוכלו להזמין טיסה עוד היום ליעדים האהובים הללו.

מעבר לכך, ניתן להזמין טיסות מהיעדים הללו ואחרים אל עבר מדינות וערים אחרות – מה שמאפשר לשלב טיסות ביניים מיעד אחד למשנהו, או לתכנן טיול ארוך למגוון מקומות ברחבי העולם. וויז אייר מביאה את הטיסות הנוחות ביותר במחירים הנוחים ביותר, ועם חברת הלואו קוסט הזו לצדכם, תוכלו להגיע בנחת ליעדים חלומיים וליהנות מחופשה בחו"ל שתמלא אתכם באנרגיות, רוגע ושמחה.